Про призов громадян України на строкову військову службу весною 2021 року
опубліковано 25 березня 2021 року о 16:03

МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

ВИТЯГ ІЗ НАКАЗУ

військового комісара

Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського

територіального центру комплектування та соціальної підтримки

(з основної діяльності)


15.03.2021                                                                                                                   м. Покровськ                                                                                                                           № 26

 

Про призов громадян України на

строкову військову службу весною

2021 року


1. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», Указу Президента України від 24 лютого 2021 року №71/2021 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2021 році» з 01 квітня по 30 червня 2021 року проводиться призов громадян на строкову військову службу.

2. Явці на призовну дільницю Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки для призову на строкову військову службу підлягають усі громадяни, яким в період чергового призову виповниться 18 років, а також громадяни, які народилися у 1994 - 2003 роках, у яких закінчилася відстрочка від призову або не призвані раніше на строкову військову службу за різних обставин. 

3. Усі громадяни, які підлягають призову на строкову військову службу, зобов’язані прибути на призовну дільницю за адресою: місто Покровськ, вулиця Поштова, 16 у встановлений час з документами, що зазначені в повістках. У разі, якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову.

4. Усі особи призовного віку, які підлягають призову на строкову військову службу і тимчасово перебувають на території відповідальності Покровсько-Ясинуватського об'єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки, зобов’язані негайно повернутися до місця постійного проживання та з’явитися у територіальний центр комплектування та соціальної підтримки для проходження призовної комісії.

5. На підставі Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» керівники підприємств, установ, організацій, в тому числі навчальних закладів, незалежно від їх підпорядкування і форми власності, зобов’язані відкликати призовників з відряджень для забезпечення своєчасного прибуття їх на призовну дільницю.

6. Громадяни, які ухиляються від призову і не з’являються за повісткою до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, несуть відповідальність згідно з Законодавством України.

7. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.


Військовий комісар

Покровсько-Ясинуватського об'єднанного міського

територіального центру комплектування та соціальної підтримки 

підполковник І.ВАЛЯЄВ


Згідно з оригіналом

Начальник відділення офіцерів запасу і кадрів

майор В.БАРКАР

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux